Dynagas LNG Partners LP

[stockdio-historical-chart symbol=“DLNG“ stockExchange=“NYSENasdaq“ displayPrices=“candlestick“ motif=“financial“ palette=“financial-light“]

Typ společnosti: partnerství (MLP), sponzor Dynagas Ltd.
Symbol na burze: DLNG
Preferenční akcie: DLNG-PA, DLNG-PB
Symbol sponzora na burze: není veřejně obchodován

Na burzu bylo partnerství uvedeno na konci roku 2013, vlastníkem mateřské společnosti Dynagas Ltd. je řecký miliardář George Prokopiou.

Specifickým rysem floty je schopnost operovat v chladných vodách – všechny tankery mají klasifikaci 1A FS/Arc5.

Aktuální zprávy

[stock-market-news symbol=“DLNG“ stockExchange=“NYSENasdaq“ width=“100%“]

Preferenční akcie
DLNG-PA

Upisovací cena: $25
Úrok: 9 %
Emise: 3 miliony ks
Splatnost: 12. srpna 2020

[stockdio-historical-chart symbol=“DLNG^A“ stockExchange=“NYSENasdaq“ displayPrices=“candlestick“ motif=“financial“ palette=“financial-light“]

DLNG-PB
Upisovací cena: $25
Úrok: 8,75 %
Emise: 2,2 milionu ks
Splatnost: 22. listopadu 2023

Flota
V současné době provozuje 6 tankerů o velikosti 149-155 000 m3 s pohonem TFDE, pět dalších s ještě vyšší klasifikací (Arc7) i přepravní kapacitou (172 tis. m3)je objednáno – jedná se o stejná plavidla pro projekt Jamal jako ruský Christophe de Margerie, který letos bez pomoci ledoborce proplul severní cestou Norsko – Rusko – Japonské moře a která přebírá od jejich původního objednavatele Sovcomflot. Cestu pro transport LNG otevřel již roku 2012 tanker této společnosti jménem Ob River.

Nejstarší loď byla vyrobena v roce 2007 a jedná se tedy o jednu z nejmladších flot s vysokou spolehlivostí a nízkými náklady na provoz i údržbu. Neprovozuje zatím žádné FSRU ani FLNG, i když už má objednány dvě hybridní FSRU, které mohou sloužit jako FSRU i tanker. Největším nájemcem jsou společnosti Gazprom a sdružení Jamal.

blank

zdroj: Dynagas LNG

web partnerství: http://www.dynagaspartners.com
web sponzora: http://www.dynagas.com

Zajímavosti